Jdi na obsah Jdi na menu
 


U12,3.12., KP Příbram-Kladno, komentář.

3.12. Příbram-Kladno 18:58 (2:14,6:11, 2:18,8:15)

Utkání probíhalo ve veliké tělocvičně, na jakou nejsme zvyklý. Taky jsme nedosáhly tolik bodů jako doma. Holt, všechno bylo o kus dál.Taky domácí tým doma bojoval daleko víc a zjevně byl velmi dobře atleticky připraven. Basketbalově na tom byl poněkud hůř, ale určitě se, proti prvnímu duelu zlepšil.

Na nás bylo vidět, že očekáváme jednoznačný průběh. Soustředění při rozcvičování nic moc. Víc úsměvů než úsilí.Taky první koš zaznamenal domácí tým. Potom jsme se probudili.Druhá čtvrtina a hodný holky na hřišti daly soupeřkám víc prostoru a dostaly tři koše. Škoda. Druhý poločas, jako přes kopírák. Nedaří se nám najít vyrovnané sestavy. A výrazně chybí bojovnost v obraně. Budem muset občas pozvat Alisu, aby bylo jasné, jak to myslím.

3.12. Příbram-Kladno 29:49 (10:13, 8:1, 0:23,11:12)

Změnili jsme způsob střídání a nevyplatilo se. Soupeřky se chytili a poločas vyhráli. Museli jsme se vrátit  k původnímu způsobu nasazování hráček. Pak už jsme zápas zvládli, hlavně zabrala sestava ve třetí části hry. Poslední čtvrtka už byla pod dojmem rozhodnutého zápasu nic moc.

Kladem utkání byly první soutěžní body Rózy a Elišky, probuzení Káti a Krystýny. Jen víc a houšť. V druhém zápase bojovnost, bohužel vyjádřená hlavně fauly. Musím ale podotknout, že dost jich bylo z nouze, to znamená, že dotyčná hasila něco, co spoluhráčky vypustily.

Ale , v podstatě povinné vítězství, jsme uhráli. Proti lepšímu soupeři, by tento výkon, stačit nemusel.

Všem rodičům děkuji za podporu z hlediště.

Dresy vrátit v pátek, 9.12.

Statistika na stc.cbf.cz.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář