Jdi na obsah Jdi na menu
 


U12+U10, víkend 17.-18.12., komentář.

Další kolo KP přivedlo do sokolovny družstvo HB Basket Praha. Staří známí z Jenče přivezli posílený tým a jeho hra nám moc nechutnala.

TJ Sokol Kladno-HB Basket Praha 63:46 (8:12, 13:13, 14:16, 28:5)

Tři čtvrtiny jsme tahali za kratší konec. V poslední části jsme konečně zjistili, že proti nám stojí, velmi šikovné a nebojácné hráčky, ale podstatně menší a také mladší ročníky a naše druhá sestava zabrala naplno. Zvlášť Ema s Gabčou zvedly náš prapor vysoko. Spolu se stabilním příspěvkem Julie měly největší podíl na našem vítězství. V poslední části se probudili, i do té chvíle nevýrazné, Lucie s Anetou , Prochy šoupla dva košíky a přidala bojovnost a taky Bětka tvrdila muziku. Natálka proměnila oba trestné hody ale ztratila několik slibných šancí špatným chycením míče. Na Nikole je vidět dlouhá absence. Jinak bych si přál méně úsměvů a více soustředění, pak náš výkon může jít nahoru.

TJ Sokol Kladno-HB Basket Praha 38:55 (10:2, 9:18, 9:15, 10:20)

Tak to byl propadák. Nástup v první čtvrtině zapůsobil uspávacím dojmem. Jenže soupeř se nechtěl dát a bojoval ze všech sil, což se o nás říct nedá. Trio Julie, Gabča, Ema jediné snese přísnější měřítko. Ostatní s klidem a úsměvem přenechali aktivitu soupeřkám.Nechápu proč.

18.12. Šmoulinka Cup v Novém Strašecí.

TJ Sokol Kladno-Kelti Nové Staršecí 62:20

TJ Sokol Kladno-Tygři Praha 46:7

Sedm statečných dorazilo do strašecké biosky. Velmi dobře a s péčí připravený turnaj neobsadilo HBB, takže jsme hráli jenom dva zápasy. Domácí jsme jasně přehráli větší zkušeností a silou. Nebýt tragické střelby, mohl být výsledek ještě výraznější.

Běhaví  Tygři nám dali zabrat víc, hráli jsme hned po utkání s domácími a zřejmě nám to sebralo síly. Nicméně, když se daří, tak únava se lépe překoná.  Esther se podařilo vstřelit první tři body v soutěžním zápase.Blahopřeji. Ostatní bojovali co jim síly stačili. Odvezli jsme si pohár a perníčky. Kdo nebyl prohloupil, protože i bufet neměl chybu.

Body celkem:Nikola 10, Jana 2, Alisa 14, Natálka 20, Tereza 36, Simona 26, Esther 4.

Všem rodičům děkuji za support.

Dresy, prosím, vrátit do sokolovny první trénink  po prázdninách.

Statistika KP na stránkách stc.cbf.cz.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář